Theo Plastic Mug – Recycled
| Gesamtpreis Netto: | Preis auf Anfrage |
|---|
Produktnummer:
A175-14043-01
Lagerbestand:
Produktinformationen "Theo Plastic Mug – Recycled"
Upgrade your workspace with the Green & Good Theo Mug. Made in Europe from recycled SAN plastic, this durable 275ml mug is a practical and eco-friendly choice for any office. Available in various colours, it is dishwasher safe (top rack) and offers a modern, shatterproof alternative to traditional drinkware for busy workplaces.
Werbeartikel mit Ihrem Logo: Als Give-away für Events, Messen oder Kundenbesuche – Ihre Marke im Einsatz, immer und überall.
| Farbe: | weiß |
|---|---|
| Durchmesser: | 950mm |
| Gewicht: | 91g |
| Herkunftsland: | United Kingdom |
| Höhe: | 750mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Material: | recycelter Kunststoff |
| Veredelung: | Rundsiebdruck |
| Zolltarifnummer: | 39241000 |
| Ökologisch: | Ja |