A5 Kraft Singer Sewn Notebook – Recycled
| Gesamtpreis Netto: | Preis auf Anfrage |
|---|
Produktnummer:
A175-161177-34
Lagerbestand:
Produktinformationen "A5 Kraft Singer Sewn Notebook – Recycled"
The Green & Good A5 Stapled Notebook offers a classic, eco-friendly look for any brand. Made in the EU, it features a sturdy 300gsm Kraft paper cover and 32 plain pages of recycled paper. This lightweight, durable notebook is an ideal sustainable giveaway for conferences, workshops, and educational settings.
Werbemittel mit Ihrem Logo: Individuell bedruckt und nachhaltig in Erinnerung – Werbeartikel, die für Ihr Unternehmen arbeiten.
| Farbe: | braun |
|---|---|
| Breite: | 145mm |
| Gewicht: | 123g |
| Herkunftsland: | Poland |
| Höhe: | 205mm |
| Länge: | 5mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Material: | recyceltes Papier |
| Veredelung: | Digitaldruck |
| Zolltarifnummer: | 4820103000 |
| Ökologisch: | Ja |